Betonun soğukluğunu, ahşabın sıcaklığı ile değiştiriyoruz. Beton kaplama ahşap merdivenlerinizde daha estetik bir görünüm için sahip olduğumuz vizyon ve güçlü deneyimi sizlerle paylaşıyoruz. Ev veya işyerlerinizde bir çok açıdan sizi zorlayan beton merdivenlerinizi kaliteli ahşap malzemelerimiz ile kaplayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz. Üsküdar ahşap merdiven, Sancaktepe ahşap merdiven imalatı, üsküdar ahşap merdiven, Zeytinburnu ahşap merdiven

0532 470 56 41

Altınşehir Mah. Tavukçuyolu Cad. Kiremit Sok. No:1, Ümraniye/İSTANBUL

(0216) 540 28 24

Çıkış şekline göre düz, dönüşlü, döner (helezon) eğimine göre yatık, orta eğimli ve dik yani tüm beton kaplama merdiven türlerinde, istediğiniz yapıdaki ahşap malzemeyi istekleriniz doğrultusunda boya, cila, montaj hizmetlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin karşısındayız. Ahşabın doğal görüntüsü ile kullanmak isterseniz ahşap koruyucu, dolgu ve vernik uygulaması yapılır. Şayet renk değişikliği düşünürseniz renk, dolgu ve vernik uygulamasında bulunulur. Merdivenlerinizdeki rıht kaplaması sizin isteğinize bağlı olarak yapılmaktadır. Kullandığımız ahşap merdiven ağaç cinsleri arasında çam, kayın ve meşe bulunuyor. Tabi yine sizlerin tercihleri doğrultusunda farklı malzemeleri de temini sağlanabilir. Beton merdiveniniz üzerine direk yapılacak olan montaj neticesinde tecrübemizle de bağlantılı olarak, betonla hiç boşluk kalmadan yapılan yapıştırılma işlemi sonucunda ahşabınızdan kesinlikle ses gelmemesini sağlıyoruz. Aynı zamanda betonun sağlamlığı ile birleşen ahşap malzememiz ile kullanım rahatlığını arttırıyoruz. Dayanıklılık ve tasarım konusunda güçlü referanslarımız olduğu gibi örnek çalışmalarımızın resimlerini de sitemizde ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Beton kaplama merdivenlerinizde köklü bir değişiklik istiyorsanız, mekanınızın, yaşam alanınızın havasının, dokusunun değişmesini düşünüyorsanız biz buradayız.