Her gün inip çıktığımız yüzlerce basamaktan kaç tanesi aklımızda kalır? Hemen hemen hiç. Ama bir ortamda şıklığıyla göz dolduran adeta dekorasyonun bir parçası olan bir merdiven kimsenin gözünden kaçmaz. Ahşap merdivenleri diğerlerinden ayıran da budur. Ahşap bir merdiven bulunduğu ortamda daima başrolü üstlenir. Evinizin veya iş yerinizin mimari yapısına göre kullanacağınız U Dönüşlü Merdiven de aynı rolü üstlenmeye hazır.Esenler U Dönüşlü Ahşap Merdiven, Çekmeköy U Dönüşlü Ahşap Merdiven, Çatalca U Dönüşlü Ahşap Merdiven, Büyükçekmece U Dönüşlü Ahşap Merdiven

0532 470 56 41

Altınşehir Mah. Tavukçuyolu Cad. Kiremit Sok. No:1, Ümraniye/İSTANBUL

(0216) 540 28 24

Ahşap merdivenlerin üretiminde işçilik ve ustalık kendini hemen belli eder. İşçilik ahşap merdivenin güzelliğini ortaya koyarken ustalık da ahşap merdivenin yıllara meydan okuyacağı sağlamlığını ve kullanışlı olmasını ortaya koyar. U Dönüşlü Merdiven imalatında da bu unsurlar göz önüne alınarak merdivenler üretilir. Nerede kullanılırsa kullanılsın üretimimiz olan ahşap merdivenler bulundukları ortamda göz doldurmalıdır. Sağlam yapısı, ustalıkla monte edilmesi, hiçbir ayrıntının atlanmadan müşterilerimize sunulması bizim için önemlidir.

Ahşap merdivenler zaten malzemesi itibari ile özel imalatlardır. Doğal bir malzeme olması farklı bir etki yaratır. İnsanlar doğal bir malzemeden üretilmiş ürünleri kullanırken kendilerini daha rahat daha huzurlu hissederler. Doğanın içinden gelen her zaman bize daha yakındır. Ahşap U Dönüşlü Merdiven evinizin veya iş yerinizin ortamını sizin için daha sıcak daha samimi ama aynı zamanda şık ve dekoratif hale getirir. İşimizdeki ustalığı ve işimize verdiğimiz değeri ahşapla sizin bulunduğunuz mekanlara taşıyoruz. Doğal olan güzeldir ahşabın etkisini siz de yaşayın.