Merdivenler, eğimine göre insan adımlarının ortalaması ve rıht yüksekliğini de göz önüne alarak yapılan işlem sonucunda eğimine göre üç gruba ayrılır. Yatık merdiven, orta eğimli merdiven ve dik merdiven. Bu türler kullanımda rahatlık ve dizayn farklılıkları gösterebilir. Çıkış şekillerine göre ayrılan merdivenler ise düz ahşap merdiven, dönüşlü merdiven, döner merdiven, dar alan merdivenleri olmak üzere sınıflandırılır. Beykoz düz ahşap merdiven, Beyoğlu düz ahşap merdiven, Şile düz ahşap merdiven, Sultangazi düz ahşap merdiven,

0532 470 56 41

Altınşehir Mah. Tavukçuyolu Cad. Kiremit Sok. No:1, Ümraniye/İSTANBUL

(0216) 540 28 24

En çok tercih edilip kullanılan türlerden biri olmayı başaran düz merdiven, günlük hayatımızda sıkça rastladığımız bir tarzdır. Bunların sebepleri arasında kullanım rahatlığı, modern duruşu, modern olduğu kadar klasik izler taşıması gibi daha bir çok sebep sayabiliriz. Sözlük anlamı “aynı hizadaki basamaklardan oluşan, sahanlıklı veya sahanlıksız merdiven şekli” şeklindedir. Bu ifadeden de anlaşılabileceği gibi basamakların düz ilerlediği ve aynı zamanda tek kollu veya birden fazla kolu da olabileceğini görüyoruz.Ahşabın eşlik ederken harikalar yarattığı bu tür merdivenler birden çok katın bulunduğu yerde tercih sebebidir. Çünkü çıkış şeklinin insanı en az yoran biçimde olması kullanım alanı açısından etkili bir faktördür. Sitemizdeki bir çok örnekte de görebileceğiniz gibi çocuklu aileler için yapılan koruyucu kapı ile uyum sağladığı da fark edilebilir bir etki. Farklı renklerde üretilebilecek olan merdivenlerimiz, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanabilir.

Hedefimiz gelişerek artan memnuniyetiniz ve bu doğrultuda sizden gelecek tüm fikirlere açıklığımızla karşınızdayız. İmalat ve montaj aşamasındaki kalite farkımızla, dayanıklılığımızı birleştirip sizleri için sorunsuz merdivenler meydana getirdik. Düz merdiven tercihinizi değerlendirirken bizleri de düşünmenizi tavsiye ederiz. Ahşabın sıcaklığının hayatınıza yansıması dileği ile..