Beton üstü ahşap merdiven modelleri

Beton kaplamalı ahşap merdiven nedir ? Beton kaplama merdiven hangi alanlar için uygundur ? Beton kaplama merdiven fiyatları neler ? Laminat kaplama ahşap merdiven maliyetli mi ? Beton üstü ahşap merdiven nasıl yapılır ?

Beton üstü ahşap merdiven, dubleks veya ters dublekslerde bulunan betondan yapılmış yapıya ahşap veya laminat parkeden yapılan ahşap merdiven modelidir.
Beton üstü merdivenler sadece beton yapıdan yapılan zeminler için uygundur.
Beton üstü merdiven fiyatları verilirken malzeme cinsi, süpürgelik ve led detaylar varsa eklenilerek fiyat verilmektedir.
Laminat malzemesinden imal edilerek altına 18 mm mdf eklenmesiyle yapılan ahşap merdiven modelidir.

Beton üstü ahşap merdivenler estetik olarak daha güzel ve istediğiniz ahşap laminat parke malzemesinden yapılmaktadır.Laminat parke ahşap merdivenler ortalama 2 veya 3 iş günü içerisinde montajı yapılmaktadır.
Beton üstü ahşap merdiven, yapının yani basamakların şapı atıldıktan sonra deneyimli mimarlarımız ile yelpaze olan yerlerin kalıpları alınarak imal süreci başlamaktadır.

Betonun soğukluğunu, ahşabın sıcaklığı ile değiştiriyoruz. Beton kaplama merdivenlerinizde daha estetik bir görünüm için sahip olduğumuz vizyon ve güçlü deneyimi sizlerle paylaşıyoruz. Ev veya işyerlerinizde bir çok açıdan sizi zorlayan beton merdivenlerinizi kaliteli ahşap malzemelerimiz ile kaplayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çıkış şekline göre düz, dönüşlü, döner (helezon) eğimine göre yatık, orta eğimli ve dik yani tüm beton kaplama merdiven türlerinde, istediğiniz yapıdaki ahşap malzemeyi istekleriniz doğrultusunda boya, cila, montaj hizmetlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin karşısındayız. Ahşabın doğal görüntüsü ile kullanmak isterseniz ahşap koruyucu, dolgu ve vernik uygulaması yapılır. Şayet renk değişikliği düşünürseniz renk, dolgu ve vernik uygulamasında bulunulur. Merdivenlerinizdeki rıht kaplaması sizin isteğinize bağlı olarak yapılmaktadır. Kullandığımız ahşap merdiven ağaç cinsleri arasında çam, kayın ve meşe bulunuyor. Tabi yine sizlerin tercihleri doğrultusunda farklı malzemeleri de temini sağlanabilir. Beton merdiveniniz üzerine direk yapılacak olan montaj neticesinde tecrübemizle de bağlantılı olarak, betonla hiç boşluk kalmadan yapılan yapıştırılma işlemi sonucunda ahşabınızdan kesinlikle ses gelmemesini sağlıyoruz. Aynı zamanda betonun sağlamlığı ile birleşen ahşap malzememiz ile kullanım rahatlığını arttırıyoruz. Dayanıklılık ve tasarım konusunda güçlü referanslarımız olduğu gibi örnek çalışmalarımızın resimlerini de sitemizde ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Beton kaplama merdivenlerinizde köklü bir değişiklik istiyorsanız, mekanınızın, yaşam alanınızın havasının, dokusunun değişmesini düşünüyorsanız biz buradayız.