Genel

Merdiven Korkulukları

Günlük hayatınızda evlerinizde ve ofisinizde kullanılan merdivenlerin can güvenliğini sağlaması için kenarlarında korkuluk yapılması gerekir. Can güvenliğini sağlamak için yapılan bu korkulukların evin ya da iş yerinin dekoruna uygun olması için çeşitli süslemelerden yapılır. Merdiven korkulukları yapımında en çok krom korkuluklar tercih edilmektedir. Evinizde ya da iş yerinize kullandığınız merdiven ahşap değilse krom kaplama korkuluk kullanılır. Krom korkuluklar paslanmaz malzemeden yapılır. Ahşap merdiven kullanıyorsanız korkuluklar ahşap malzemeden yapılır. Dayanıklı, güvenilir, kaliteli malzemelerden yapılı. Tüm firmaların öncelikli amacı insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Firmalar bu yüzden elinden geldiğince hizmetin en iyisini sunarlar. Öncelikle korkuluk yapılması gereken yere bakarlar ve size hangi malzemelerin daha iyi olacağını anlatırlar.

Öncelikli amaçları birinci sınıf malzeme kullanmaktır. Merdiven korkulukları daha güvenli olması açısından birinci sınıf işçilikle hazırlanır. Merdivende kullanılan kaplamaya uyumlu olan malzemeler seçilir. Krom korkuluklar dışında piyasada kullanılan diğer korkuluklar, çelik korkuluk, paslanmaz korkuluk, pirinç korkuluk ve ahşap korkuluktur. Merdivenlerinizde hem estetik görüntü yakalamak istiyorsanız hem de dayanıklı ve güvenilir olsun istiyorsanız, işi alanında uzman kişilere bırakmalısınızdır.

Merdiven korkulukları alanında uzman kişilerce en ince ayrıntısı hesaba katılarak yapılır. Herhangi bir sorunda ve kazada firma tüm sorumluluğu üstlenir. Kullanılan malzemeler ve sunulan işçilik Avrupa standartlarında olup memnuniyet garantisi vardır. Merdiven korkulukları yaptıracağınız firma öncelikle korkuluğun yapılacağı merdivene bakar, merdivende kullanılan kaplamaya ve malzemeye göre size en uygun olacak korkuluğu söyler. Buna göre siz fiyat sunar. Birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılmasını istiyorsanız fiyat artacaktır. Her firma korkulukları monte ederken birinci sınıf işçilik kullanarak ne kendi elemanlarının can güvenliğini riske atar ne de sizin can güvenliğinizi riske atmak ister.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir