Genel

Merdiven Kaplama

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanılan merdivenlerin kaplamalarının yapılmasında ve yenilenmesinde piyasada uygulanan merdiven kaplama işi sizin istekleriniz ve merdiveninizin türüne göre değişmektedir. Merdivenlerinizi ev veya iş yerinizin dekoruna göre kaplatmak için piyasadaki en iyi firmayla çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Önce can güvenliği ve müşteri memnuniyeti diyen firmalar değişik seçenekler sunarlar.

Birbirinden farklı merdiven seçenekleri arasında; döner merdiven, omurgalı merdiven, ahşap merdiven, cam merdiven, özel tasarım merdiven, beton üstü kaplama merdiven, düz merdiven, fıçı merdiven, G dönüşlü merdiven, konsol merdiven, L merdiven, u merdiven, saç yanaklı merdiven, modüler merdiven, makaslı çatı merdiven, limon kiriş merdiven bulunur. Bu merdivenlere yapılacak olan merdiven kaplama için size pek çok seçenek sunulur. Seçenekler arasında kullanılacak malzeme, malzemenin kalitesi ve rengi gibi ayrıntılarda sizin seçiminiz önemlidir. Merdivenlere uygulanacak olan renkleri karteladan seçmeniz sağlanır. Kartela üzerindeki renklerin birebir tonunun tutması için kaplama işi başlamadan önce renk denemesi yapılır. İstediğiniz renk tonu ayarlandıktan sonra merdiven kaplama işlemi başlar. Her türlü güvenlik önlemi alındıktan sonra gerek sizin gerek çalışanların can güvenliği sağlanır. Kaplama işinde en çok pvc zemin kaplama kullanılır. Çünkü bu kaplamanın fiyatı uygun olduğu gibi temizlemesi de kolaydır. Bu yüzden en çok tercih edilenler arasında gelir. Pvc zemin kaplamadan sonra mineflo zemin kaplamada kullanılır.

Bu iki malzemenin zemin kaplamalarında sıklıkla kullanılmasının nedeni her ikisi de plastik zeminden oluşurlar. Merdiven kaplama fiyatları kullanılan malzeme, merdivenin büyüklüğü- genişliği ve verilen işçiliğe göre değişir. Bu yüzden kaplama işlemine geçilmeden önce firma yetkilileri gelip merdivene bakarlar. İstediğiniz malzemeleri ve hizmeti de hesaba katarak size bütçe çıkartırlar. Sizde bütçeyi uygun bulursanız kaplama işi başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir